اردیبهشت ۰۱, ۱۴۰۳

از این صفحه می توانید به راهنمای بازیهای دارینوس و همچنین بازیهای دیگر که پیش از این در بخش سایت vip دارینوس بود دسترسی داشته باشید. این صفحه به مرور کامل می شود و در پایان راهنمای بازی ها به تفکیک سبک مثل راهنمای بازیهای ماجرایی و ادونچر، راهنمای بازیهای استراتژیک و راهنمای بازیهای اکشن و غیره در دسترس شما کاربران گرامی می باشد.

راهنمای بازیهای ماجرایی یا ادونچر معمولا” در راهنمایی قدم به قدم عبور از مراحل خلاصه می شود. با توجه به مشخصات این سبک راهنمای بازیهای آن طرفداران زیادی دارد. راهنمای بازیهای استراتژیک شامل بخش های مختلفی از توضیحات در خصوص عناصر مختلف تشکیل دهنده بازی همچون ساختمانها، نیروهای نظامی و قابلیت ها و ارتقاء می باشد که کاربر با آشنایی با آنها توان استفاده از جذابیت های بازی را در خود بالا می برد. بازیهای سبک های دیگر نیز معمولا” خارج از این دو گونه نبوده و بعضا” شبیه یا تلفیقی از دو نوع راهنمای فوق می باشند.

علاقمندان تهیه راهنمای بازیها نیز می توانند، راهنمای تهیه شده را با نام خودشان در سایت دارینوس ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و روش تهیه راهنما می توانید با ایمیل darinoos81@yahoo.com در تماس باشید.

mag.darinoos.net