1. خانه
  2. مستندات
  3. Sniper Elite V2
  4. تسلیحات

تسلیحات

سلاح استاندارد نیروهای آمریکایی. این سلاح سرعت بالایی ندارد زمان بارگذاری آن بالاست. دوربین آن یک دوربین ابتدایی است
این تفنگ آلمانی بالاترین سرعت شلیک را در میان سلاح ها داراست. نمیه اتوماتیک بوده و قدرت زوم بالایی دارد.

این سلاح آلمانی در میان تفنگ ها بالاترین  زوم را داراست. زمان بارگذاری آن بالا بوده و در فواصل دورتر تیرانداز باید دقت بیشتری داشته باشد.
یک سلاح روسی که سرعت گلوله آن بالا و تونایی زومش متوسط است.  زمان بارگذاری آن بالاست.

 

 

یک تفنگ نیمه اتوماتیک که در جبهه غربی مورد استفاده قرار می گیرد. سلاحی روسی که خشابی ده تایی دارد و سرعت شلیک آن بالاست. هرچند که توان زوم محدود و لگد زدن شدید آن، باعث محدودیت در به کارگیری این سلاح در فواصل دور می شود.


این مسلسل آمریکایی دقت و قدرت تخریبی بالایی دارد. هرچند که میزان مهمات آن زیاد نیست و زمان بارگذاری آن بالاست.

در مقایسه با سایر مسلسل های موجود، این سلاح روسی توان شلیک بالایی دارد. اما لگد شدید آن باعث می شود دقت کمی داشته و کنترل آن سخت باشد.

این سلاح آلمانی فاقد تامسون است. هرچند که توان شلیک بیشترآن و برخورداری از مهمات بیشتر در صورت رویارویی با دشمن این ایراد را برطرف می کند.

 

یک تپانچه بی صدای روسی. در درگیریها کاربرد چندانی ندارد. اگر بخواهید بدون دیده شدن نیروهای دشمن را از پای درآورید سلاح مناسبی است.


این تپانچه آمریکایی با فشنگ های کالیبر ۴۵ خود قدرت تخریب بالایی دارد. هرچند که از انها در میدان نبرد چندان استفاده نمی شود و زمان بارگذاری آن در مقایسه با لوگر کم است.


سرعت شلیک بالای این سلاح آلمانی قدرت تخریب پایین آن را جبران می کند.فرم ظاهری این سلاح باعث می شود پرتاب آن به فواصل دورتر راحت باشد. اما سبک بودن آن باعث می شود در مقایسه با نارنجک F1 قدرت انفجاری کمتری داشته باشد.


دینامیت ها انفجار عظیمی ایجاد نموده و می توان از فاصله دور نیز آنها را منفجر کرد. برای از بین بردن خودروهای دشمن یا از بین بردن جوخه های آنها به کار گرفته می شود.

 

بین دو نقطه کار گذاشته می شود و برای متوقف ساختن دشمن و جلوگیری از حمله آنها به جناحین شما ابزار مناسبی است.

 

 

یک ابزار مهم برای مقابله با پیاده نظام. هرچند که محدوده فعال شدن آن کم است و در نتیجه فرم قرارگیری آن اهمیت زیادی دارد.